logo
Strona główna | Kontakt | Radio Tczew | TV TeTka | Program TV | iBOK
A A A K

Aktualności / TV Regio

- 25.06.2019


TV REGIO to nowy kanał o unikalnych treściach dotyczących najpiękniejszych regionów Polski, jej mieszkańcach, ich kultury i historii. 

Kanał skupia się na pokazaniu najciekawszych miejsc w Polsce, historii różnych zakątków Polski, ludzi z pasją, regionalnych kulinariów czy nauki języków regionalnych. Unikalne programy są w jakości HD i pochodzą z produkcji lokalnych studiów.

Dzięki bogatej ofercie programowej TV REGIO będzie atrakcyjne zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych o różnych zainteresowaniach, a uniwersalność kanału zapewni różnorodność gatunkowa i tematyczna programów. 

TV REGIO pokaże cykle audycji historycznych, hobbystycznych, kulinarnych i pro zdrowotnych oraz przedstawi sylwetki fascynujących ludzi, o wielkim sercu i niezwykłych pasjach. W ofercie znajdą się serie programów takich jak: Pasjonaci - program o ludziach z pasją; Tajemnice Historii, Znaki Historii – o historii regionów polski; Skarby Kaszub, Rozkochać w swej ziemi; W służbie lasom; Parki Narodowe; Kuchnia z klimatem, Kaszuby od kuchni, Dzikie smaki i wiele innych.

Kanał TV REGIO dostępny jest w pakiecie CYFROWY1 HD na pozycji 36 (częstotliwość 466 MHz). W przypadku braku tego kanału na liście, prosimy o ponowne wyszukanie kanałów cyfrowych.

<< Powrót

© 2017 Telkab Sp. z o.o.